Zebranie przedwakacyjne

________9 czerwca br, przy bardzo dobrej pogodzie, zebrała się dosyć pokaźna grupa członkiń i członków naszego Koła.  Otwierając przedwakacyjne spotkanie prezes Koła podkreślił, że odbywa się ono w 41. rocznicę powstania naszego Związku i niemal w przeddzień jego zjazdu. Związek oczekuje wskazania nowych impulsów do działalności.
________Nasze Koło w ostatnich kadencjach działalność prowadziło na bardzo wysokim poziomie. Prezes wyraził wszystkim serdeczne podziękowanie za aktywność i wrażliwość społeczną. Życzył wszystkim szczęśliwych i  zdrowych wakacji, udanego wypoczynku i spełnienia marzeń.
________Zakomunikował, że w najbliższym czasie będziemy obchodzili dużo różnych urodzin i imienin. „Okrągłe” urodziny będą obchodzili: kol. Teresa Rzepnicka – Paździor i kol. Bogdan Jakubik. Niestety drugi z jubilatów na zebranie nie dotarł. W imieniu zarządu prezes – Janek Dźwigała odczytał i wręczył Teresie cudowne życzenia, które przygotował w pięknym wydaniu członek naszego koła. Obok życzeń zebrani odśpiewali Jubilatce „Sto lat”.
________Dalej odczytane zostały wszystkie osoby, które obchodzą urodziny i imieniny w czerwcu. Przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie, w miłej atmosferze spędziliśmy czas do końca spotkania.
Do zobaczenia 8 września na kolejnym zebraniu!

Foto: Andrzej Krzyziński                                              Opracowała: Joanna Zatorska – Miller


Comments are closed.

Post Navigation