Zebranie 14 grudnia 2023 roku

________Od razu dało się zauważyć, że jest nas wyjątkowo mało. Powód, duża zachorowalność!
________Na początek jeszcze smutna informacja. Po długiej chorobie zmarł, przeżywszy 91 lat, nasz wspaniały Kolega – płk Janusz KOT. Informacja o pogrzebie zamieszczona będzie na naszej stronie internetowej. Po tym przykrym komunikacie uczestnicy zebrania uczcili na stojąco chwilą ciszy Jego pamięć.
________Niestety, to spotkanie nie wypaliło. Frekwencja była bardzo niska. Pomimo różnych zachęt i form powiadamiania na zebranie przybyło tylko kilkanaście osób. Miała to być nasza wigilia! Okazało się, że jedynie nasz kapelan ks. Wojciech Wojno był odpowiednio przygotowany, przywiózł opłatki. Tym sposobem w poważnym nastroju połamaliśmy się opłatkiem i skonsumowaliśmy przygotowane jadło i napoje. Życzyliśmy sobie na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok 2024 dobrego zdrowia i szczęścia. Podziękowaliśmy kol. Wiesławie Wypych za organizację zebrania oraz przekazaliśmy Jej serdeczne życzenia imieninowe.
________Przyjęliśmy do wiadomości harmonogram zebrań na 2024 rok (jest zamieszczony na stronie internetowej naszego  Koła).

Foto: Jerzy Gąska                                     Opracowanie : Jan Dźwigała


Comments are closed.

Post Navigation