Zebranie 10 listopada 2022 r.

________W przeddzień Święta Niepodległości członkinie i członkowie Koła Nr 6 zebrali się na comiesięcznym zebraniu. Otworzył je prezes Janek Dźwigała. Na wstępie poinformował, że w ubiegłym miesiącu zmarł nasz Kolega płk Mieczysław KROP. Bliższe dane o uroczystości pogrzebowej zamieszczone są na naszej stronie internetowej. Dla  pamięci o Zmarłym uczestnicy zebrania powstali i uczcili chwilą ciszy.
________Następnie prezes poinformował, że w listopadzie przypada dużo rocznic urodzin  i dni imienin naszych członków. I tak „okrągłe” urodziny obchodzą: Stanisława PIETRUCHA – 90 –te, Ewa MIKOŁAJCZYK – 75 – te. Pozostałe  urodziny świętują: Gienek KARBOWIAK,  Tereska KRAŚNIAK, Henryk KWIATKOWSKI, Jadzia ŁUCZAK, Jacek ZŁOTORZYŃSKI i Janek DŹWIGAŁA.
Solenizantami w listopadzie są: Elżbieta PIÓRKOWSKA, Janusz CIECHAN, Staszek DANIELCZYK, Andrzej KRZYZIŃSKI i Andrzej MŁYNARCZYK.
________Z tych okazji kilkakrotnie obok życzeń zebrani gromko śpiewali tradycyjne „sto lat”. Solenizanci i jubilaci  ufundowali różnego rodzaju słodycze i napoje. Czas szybko nam upływał w przemiłej atmosferze.
________Zdecydowaliśmy wspólnie, że następne zebranie odbędzie się zgodnie z rocznym planem w dniu 8 grudnia 2022 roku. Podzielimy się wtedy opłatkiem. Chętnych do uczestnictwa proszę a zapisywanie się pod telefonami członków Zarządu. Koszt uczestnictwa – 40 zł.

Foto: Andrzej Krzyziński                                           Opracowanie: Joanna Zatorska – Miller


Comments are closed.

Post Navigation