Spotkanie noworoczne

________Noworoczne spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie. Prezes naszego Koła serdecznie przywitał zaproszonych gości w  osobach: panią Dorotę Stegienkę – Burmistrza Dzielnicy Ochota, pana Sławomira Umińskiego – zastępcę Burmistrza Ochoty oraz pana Mariusza Twardowskiego – koordynatora ds. kombatantów z UD Ochota. W dalszej kolejności przywitał wszystkich członków Koła i jego sympatyków.
________Pierwszą informację jaką przedstawił była smutna wiadomość o śmieci naszego Kolegi – Jacka Andrzejewskiego. Zachęcił aby z bliższymi informacjami w tej sprawie zapoznać się na  stronie internetowej Koła. Następnie wszyscy zebrani powstali i chwilą ciszy uczcili pamięć Zmarłego.
Z kolei pani Burmistrz w imieniu władz Ochoty złożyła uczestnikom noworocznego spotkania najserdeczniejsze życzenia noworoczne oraz podarowała książki dotyczące historii Ochoty.
________Dalej prezes zapoznał uczestników z listą jubilatów i solenizantów styczniowych. Na czołowym miejscu znaleźli się Stanisław Pieczara i Arkadiusz Lis, którzy w tym miesiącu obchodzą „okrągłe” urodziny. Z rąk prezesa otrzymali serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz piękne dyplomy wykonane przez przedstawiciela naszego koła. Życzenia złożyła także delegacja władz dzielnicy. Pozostali obecni jubilaci to: Marzena Dźwigała, Wiesława Wypych i Wiesław Stasiuk.
________W dalszej części był toast noworoczny, toasty urodzinowe i imieninowe. Pierwsze noworoczne spotkanie przejawiło się wysoką frekwencją i przyjazną atmosferą. Za przygotowanie zebrania zarząd składa serdeczne podziękowanie Wiesławie Wypych, Marzenie Dźwigała, Kazimierze Makowskiej i Stanisławowi Pieczarze.
________Do zobaczenia w dniu 9 lutego na kolejnym zebraniu!

Foto: Andrzej Krzyziński                                         Opracowanie: Jan Dźwigała

 

Comments are closed.

Post Navigation