KLIMEK Leszek

St. chor. Leszek KLIMEK s. Antoniego
(27.07.1946 r.– 11.08.2022 r.)

________Urodził się w Tomaszowie Mazowieckiem. Od 27 października 1964 r. rozpoczął odbywanie zasadniczej służby wojskowej, a po dwóch latach zawodowej. Kontynuował ją przez okres 31 lat. Pracował w narzędziowni warsztatu naprawy samochodów. Z obowiązków wywiązywał się zawsze bardzo dobrze. W tym czasie ukończył średnie wykształcenie. Za nienaganną służbę i pracę dla dobra naszej Ojczyzny był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany, między innymi Srebrnym Krzyżem Zasługi. Jego pasją była numizmatyka.
________Od 7.11.2008 r. do 3.12.2015 r. był członkiem naszego Koła Nr 6 im. Żołnierzy 2 Armii WP Związku Żołnierzy Wojska Polskiego przy DGW. Za działalność społeczną w tej organizacji został wyróżniony Odznaką Honorową Związku Żołnierzy WP oraz Brązową Odznaką „ Za Zasługi dla ZŻWP”.
________Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że uroczystość pogrzebowa naszego Kolegi Leszka rozpocznie się 24 sierpnia o g. 10,00 w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie przy Placu Zbawiciela 1, po czym urna z prochami Zmarłego zostanie przewieziona i pochowana na cmentarzu  w Sochaczewie.
________Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia i bólu.

Cześć Jego Pamięci!

Zarząd Koła Nr 6

Comments are closed.

Post Navigation