MIKOŁAJKI 2011

Listopad 22nd, 2011 | by | uncategorized

lis
22

 

Jak co roku Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „O GODNOŚĆ DO KOŃCA…” bierze udział w organizacji „paczki od Mikołaja dla najbardziej potrzebujących”. W tym roku naszą akcją objęte są szkoły podstawowe w Dzielnicy Warszawa Ochota. Szkoły biorą udział w tej akcji i pomagają zbierać prezenty, oraz wytypują uczniów najbardziej potrzebujących, którym Mikołaj uroczyście wręczy paczki na specjalnej, centralnie przygotowanej uroczystości.

Oto list, którym zwracamy się do szkół o wspólne działanie.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „O GODNOŚĆ DO KOŃCA…” pod patronatem Burmistrza Ochoty pana Krzysztofa Kruka organizuje Mikołajki dla najuboższych dzieci z dzielnicy.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o zorganizowanie w Państwa placówce akcji „Dzieci Dzieciom” zebrania artykułów szkolnych i słodyczy, które zostaną przekazane w świątecznych paczkach dla dzieci naszej Dzielnicy.

Nasze Stowarzyszenie podczas 11 letniej pracy zorganizowało wiele imprez dla dzieci, każda z nich wywołała uśmiech na twarzach dzieci. Jest on o tyle cenny, że staramy się pomagać dzieciom najbiedniejszym często z patologicznych rodzin.

Ze swojej strony możemy zaproponować podziękowanie Szkole na stronie internetowej Stowarzyszenia (www.sis.warszawa.pl), podziękowanie za wsparcie Mikołajkowego projektu oraz wybranym przez Państwa placówkę uczniom wydanie zaświadczeń o wolontariacie.

W załączeniu przekazujemy 10 zaproszeń dla uczniów Państwa placówki, prosimy o przekazanie ich dla najuboższych dzieci w klasach 1-3. Informujemy, że podstawą odebrania paczki dla dziecka jest załączone zaproszenie.

 

W przypadku pytań prosimy o telefon do Stowarzyszenia 22/ 823-77-06 lub 500-102-635 Małgorzata Machaj.

Authored by

Możliwość komentowania jest wyłączona.