Apel do sponsorów

Październik 21st, 2010 | by | uncategorized

paź
21

Samodzielny Zespół Publicznych ZOZ w Dziekanowie Leśnym, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „O GODNOŚĆ DO KOŃCA…” oraz koło Nr 6 im. Żołnierzy 2 Armii WP ZŻWP przy Dowództwie Garnizonu Warszawa poszukują firm oraz osób prywatnych, którzy mają możliwość przekazania nieodpłatnie wszelkiego rodzaju zabawek, słodyczy, artykułów szkolnych oraz wpłat pieniężnych.
Pragniemy zorganizować dla dzieci – rekonwalescentów, pozostających w szpitalu,   imprezę Mikołajkową połączoną z elementami tradycji bożonarodzeniowej. Ze względu na specyfikę,  szpital opiekuje się dużą ilością dzieci niepełnosprawnych, które odbywają długotrwałą rehabilitację. Położenie szpitala (pod Warszawą) utrudnia znalezienie dużych sponsorów nastawianych na długoterminową współpracę.
Staramy się aby uśmiech na twarzy dziecka pojawiał się jak najczęściej. To właśnie chore dzieci i ich potrzeby wyzwalają w nas siłę do działania i pokonywania wszelkich trudności.
Organizatorzy  mogą zaproponować możliwość prezentacji Państwa firmy lub danych osobowych na stronie internetowej szpitala i Stowarzyszenia wraz z linkiem do Państwa strony, umieszczenie nazwy firmy na tablicy „przyjaciele szpitala” lub oficjalne podziękowanie za wsparcie oraz udział podczas mikołajkowej imprezy.
Darowizny pieniężne nawet te najmniejsze prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych  „O GODNOŚĆ DO KOŃCA.. „ nr 13 1160 2202 0000 0001 7012 9452  z dopiskiem „MIKOŁAJ”.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z przedstawicielką Szpitala i Stowarzyszenia   -  panią Małgorzatą Machaj pod nr tel. 22 76-57-202  lub  500-102-635.

 

Apel w formie dokumentu dostępny jest tutaj.

Authored by

Możliwość komentowania jest wyłączona.